Weekend: Gramy z Dąbrową Górniczą + start drużyn młodzieżowych!

W zbliżający się weekend na boisko oprócz pierwszej drużyny, która zagra z Unią Dąbrowa Górnicza, wybiegną również zespoły młodzieżowe naszego klubu. Sezon zaczynają juniorzy starsi, trampkarze starsi, orliki młodsze. Ligę zaczynają również zespoły młodzików lecz nasz zespół zaczyna rozgrywki od drugiej kolejki zważywszy na nieparzystą ilość drużyn.

SENIORZY

Najważniejszym wydarzeniem zbliżających się dni jest oczywiście starcie pierwszej drużyny z zespołem Unii Dąbrowa Górnicza. Debiut Michała Budnego w roli szkoleniowca seniorów zapowiada się na jeden z najtrudniejszych spotkań w tym sezonie. Drużyna gospodarzy tego spotkania nie ukrywa walki o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Potwierdzają to pierwszy trzy kolejki i komplet 9 punktów.

UKS Szopienice 2:4 Unia Dąbrowa Górnicza

Unia Dąbrowa Górnicza 5:1 Łazowianka Łazy

Silesia Miechowice 0:5 Unia Dąbrowa Górnicza.

Nasz zespół do spotkania przystępuje bez nieobecnych Dawida Kańtocha, Kamila Stucznia oraz Michała Góry. Reszta zespołu powinna być do dyspozycji trenera. Przypomnijmy, że z powodu kontuzji kolana w dalszym ciągu pauzuje Łukasz Watoła. Nasz zespół w trzech spotkaniach zdobył 1 punkt remisując w pierwszym meczu u siebie z Odrą Miasteczko Śląskie. Następnie przegraliśmy 1:3 z Wyzwoleniem Chorzów na wyjeździe i 0:2 z Zagłębiem Sosnowiec II u siebie.

Pozostałe mecze:

Juniorzy Starsi: 03.09.2017, godz: 11:00 - Orkan Dąbrówka Wielka - Piast Ożarowice

Trampkarze: 02.09.2017, godz. 11.00 - Piast Ożarowice - Tempo Stolarzowice

Orlik: 02.09.2017, godz. 9.00 - Silesia II Piekary Śląskie  - Piast Ożarowice