Weekend!

Rozpoczynamy weekend! A w nim wyjazdowy mecz seniorów z Silesią Miechowice oraz cztery mecze drużyn młodzieżowych.

W sobotę o 16.00 w Miechowicach po raz siódmy w tym sezonie w lidze okręgowej zaprezentuje się pierwszy zespół Piasta. Nasz rywal w tabeli zajmuje 11 pozycję. Silesia wygrała dwukrotnie, raz zremisowała oraz trzy razy przegrała. Gdyby porównać to z zespołami, z którymi grał również Piast to zespół z Miechowic grał:

z Wyzwoleniem Chorzów (wygrał 2:0 u siebie, Piast przegrał 1:2 na wyjeździe),

z Zagłębiem II Sosnowiec (przegrali na wyjeździe 1:8, Piast u siebie 0:2)

z Unią Dąbrowa Górnicza (przegrali u siebie 0:5, Piast przegrał na wyjeździe 2:3)

z Siemianowiczanką (przegrali na wyjeździe 0:3, Piast zremisował u siebie 3:3)

z Szopienicami (zremisowali u siebie 1:1, Piast przegrał na wyjeździe 0:2)

Czyli w starciach z tymi samymi zespołami zespół z Bytomia zdobył łącznie 4 punkty gdy Piast tylko 1. Nie należy tego porównywać w proporcji jeden do jeden gdyż te cztery punkty zostały zdobyte w meczach u siebie z przeciwnikami, z którymi Piast grał mecze wyjazdowe.

Nasz zespół aktualnie zamyka ligową tabelę z dwoma punktami na koncie. Do meczu przystępujemy bez nieobecnego Michała Góra, Marcina Siwego. Po zwycięstwie z Ruchem Radzionków żaden przeciwnik nie jest nam straszny więc cały zespól wierzy i jedzie po pierwsze trzy punkty w tym sezonie.

Pozostałe mecze:

Piątek 17.00

Młodziki podejmują u siebie Orzeł Miedary. Nasz zespół wygrał do tej pory trzy na trzy spotkania i z bilansem bramek 27:1 zajmuje 2 miejsce w tabeli. Nasi rywale zajmują 11 pozycje.

Sobota 10.00

Orliki u siebie podejmować będą Ruch II Radzionków. Nasz zespół na cztery spotkania wygrał trzy i raz uznał wyższość rywala. Ruch wygrał 3/3 spotkania i zajmuje 2 miejsce w tabeli.

Niedziela 11.00

Juniorzy Starsi grają u siebie z Tempem Stolarzowice. Nasz zespół przystępuje do spotkania z bilansem 2 wygrane - 2 przegrane i zajmujemy 5 miejsce w tabeli. Tempo do tej pory raz wygrało i dwa razy przegrało swoje spotkania i zajmuje miejsce 6.

Poniedziałek 16.00

Trampkarze grają mecz wyjazdowy z LKS Żyglin. Zawodnicy z rocznik 2003 zajmują 2 miejsce w tabeli z kompletem punktów po dwóch spotkaniach. Rywale zamykają ligową tabelę z trzema przegranymi spotkaniami.