Trzy mecze w weekend ! Z tego dwa z Polonią Bytom !

W najbliższy weekend rywalem Naszych drużyn dwa razy będzie zespół Polonii Bytom. Z tą drużyną spotkają się Seniorzy oraz zespół Młodzików. W Niedziele spotkanie rozegra również drużyna Orlików, która zmierzy się z zespołem Zgody Repty.

Seniorzy swoje spotkanie rozegrają w niedziele o godzinie 11.00 w Bytomiu. Druga drużyna Polonii Bytom plasuje się obecnie na miejscu drugim z 16 punktami. W meczach na własnym boisku ma bilans 2 zwycięstwa i 1 remis w tym sezonie oraz 0 straconych bramek. Grała do tej pory dwa mecze wyjazdowe z zespołami, z którymi również my graliśmy. Z Orłem Koty wygrała na wyjeździe 1:0 (my remis 2:2). Natomiast z Czarnymi Sucha Góra również wygrała 1:0 (my 3:0).

Nasz zespół na wyjazdach wygrał 2 spotkania, 1 zremisował i 1 przegrał. Bilans bramek 11:9. Plasujemy się na 6 pozycji w tabeli. Do tego spotkania przystępujemy mocno osłabieni. Kontuzjowani są Łukasz Watoła, Łukasz Lubas oraz Dawid Kańtoch. Nieobecny będzie Krzysztof Puza.

Ostatni raz z Polonią II Bytom graliśmy w sezonie 2013/2014 w rozgrywkach Klasy A. Mecz u siebie wygraliśmy 2:0 lecz na wyjeździe przegraliśmy aż 9:2.

Klasyfikacja kanadyjska:

1. Dawid Kańtoch - 11 pkt (10 + 1)

2. Tadeusz Bąbik - 10 pkt (1 + 9)

3. Krzysztof Puza - 9 pkt (4 + 5)

4. Mateusz Gubała - 3 pkt (2 + 1)

5. Kamil Furtak - 3 pkt (2 + 1)

Młodzik

Nasz rocznik 2004 również zmierzy się z zespołem Polonii Bytom. Mecz odbędzie się w poniedziałek o 16.30 na boisku Piasta. Jesteśmy liderem tabeli. Po 4 spotkaniach Nasza młodzież ma zgromadzone komplet 12 punktów. Zespół z Bytomia znajduje się na pozycji 7 z 4 punktami.

Po 4 spotkaniach w Klasyfikacji strzelców całej ligi prowadzi Maciej Janota z 14 bramkami. Miejsce czwarte zajmuje Oliwier Olczyk z 5 bramkami, a miejsce piąte Marcel Kisiel z 4 bramkami.

Orlik

W niedziele odbędzie się również mecz Orlików ze Zgodą Repty. Mecz zostanie rozegrany na wyjeździe o godzinie 10.30. Zgoda Repty zajmuje 3 miejsce w tabeli z 6 punktami. Nasz zespół jest 7 z 1 punktem.