Juniorzy wygrywają w Stolarzowicach

To był dobry weekend dla Naszych drużyn młodzieżowych! Potwierdzili to Juniorzy Starsi, którzy dziś pokonali 6:1 Tempo Stolarzowice w meczu wyjazdowym. Ta wygrana pozwoliła przesunąć się Naszej drużynie na 3 miejsce w tabeli !

Cały mecz odbywał się pod dyktando zawodników Piasta, którzy nie pozwalali drużynie gospodarzy na swobodną grę. Mimo to udało im się strzelić gola po rzucie karnym spowodowanym kontrowersyjną decyzją sędziego o zagraniu ręką jednego z naszych zawodników w polu karnym.

Bramki:
1-0 Karol Niedbała 10'
1-1 Grzegorz Ogrodnik 14'
2-1 Szymon Dyszy 16'
3-1 Wojciech Łukasik 60'
4-1 Daniel Jaskot 62'
5-1 Rudolf Mrozek 65'
6-1 Wojciech Łukasik 70'

Skład Piasta: Szymon Słania - Michał Trefon (Igor Grzela 70'), Aleksander Cogiel, Jakub Trefon, Kamil Duda - Kamil Wójcik (Rudolf Mrozek 60'), Karol Niedbała, Marcel Duda, Szymon Dyszy (Mateusz Przybylak 20') Daniel Jaskot - Wojciech Łukasik

Trener: Tadeusz Bąbik