Juniorzy: Tarnowiczanka 3:1 Piast

Juniorzy przegrywają w Tarnowskich Górach z Tarnowiczanka 1:3. Jedyną bramkę dla Naszego zespołu strzelił Wojciech Łukasik, po asyście Daniela Jaskota.

Juniorzy przyjechali do Starych Tarnowic w bardzo osłabionym składzie. Zabrakło m.in. kapitana Aleksandra Cogiel i kontuzjowanych Mateusza Sobczyka i Mateusza Przybylaka. Zowodnicy Piasta, z których większość była z rocznika 2000, dzielnie walczyli z rywalami, w których większość była z rocznika 1998. Mecz się na dobre nie zaczął, a już Piast zaczął przegrywać po rajdzie zawodnika Tarnowiczanki lewą stroną boiska i dosrodkowaniu, z którego zawodnik godpodarzy umieścił piłkę w siatce z najbliższej odległości. W 20 minucie wspaniałą piłkę po ziemi z boku boiska zagrał Daniel Jaskot do Wojciecha Łukasika, który bez problemu pokonał bramkarza drużyny gospodarzy. W 35 minucie jeden z zawodników Tarnowiczanki otrzymał piłkę w środkowej strefie boiska, minął 3 naszych zawodników i uderzył z około 30 metrów w samo okienko bramki strzeżonej przez, będącego dziś kapitanem, Szymona Słanię. Na przerwę zeszliśmy przegrywając 2:1. Po przerwie Tarnowiczanka dalej atakowała, Piast dzielnie się bronił i starał się kontrować. W 65 minucie po akcji po prawej stronie boiska skrzydłowy drużyny gospodarzy ładnie wysunął piłkę na 16 metr i uderzył z pierwszej piłki pokonując zasłoniętego Szymona Słanię. Reszta meczu to nieśmiałe ataki Piasta i parę groźnych kontr drużyny gospodarzy.

Skład Piasta: Szymon Słania - Michał Trefon, Jakub Trefon, Karol Niedbała, Michał Cichoń - Kamil Wójcik, Szymon Zrałek, Igor Grzela, Daniel Jaskot- Rudolf Mrozek- Wojciech Łukasik