Harmonogram weekendu! Derby Gminy w rywalizacji Orlików

Najważniejszym meczem nadchodzącego weekendu jest spotkanie pierwszej drużyny Piasta Ożarowice z Cyklonem Rogoźnik. Mecz odbędzie się o godzinie 15.00 w sobotę.

Nasz rywal zajmuje 9 miejsce w tabeli. Wygrał 3 spotkania, tyle samo przegrał. Dodatkowo dwa mecze zremisował. Ciężko porównać spotkania z tymi samymi zespołami gdyż spośród 9 meczów, które zespół z Rogoźnika zagrał to nie było spotkania, w którym zagrał w tej samej konfiguracji co nasz zespół. Cyklon zremisował między innymi z Siemianowiczanką na wyjeździe 1-1. Przegrał u siebie z Unią Dąbrowa Górnicza 2:3. Wygrał wyjazdowy mecz z Zagłębiem II Sosnowiec.

Piast do meczu przystępuje bez pauzującego za 4 żółte kartki Kamila Frączka. To już drugi mecz naszego zespołu bez naszego środkowego pomocnika. Przypomnijmy, że pauzował za 2 żółte kartki w pucharowym meczu z Gwarkiem Tarnowskie Góry. Ponadto do dyspozycji trenera Budnego nie będzie Kańtoch oraz Siwy. Do zespołu wraca natomiast Michał Góra, który powinien już występować bez przeszkód do końca rundy. Bardzo złą wiadomością dla naszej drużyny jest ponowna kontuzja bramkarza Michała Koja. Piłkarz Piasta powrócił po kontuzji w meczu pucharu polski gdzie... w ostatniej akcji pierwszej połowy doznał złamania palca u ręki.

Klasyfikacja kanadyjska:

1. Tadeusz Bąbik 7 pkt (3 + 4)

1. Kamil Frączek 7 pkt (5 + 2)

3. Piotr Kocot 4 pkt (1 + 3)

Mecze drużyn młodzieżowych:

W piątek o godzinie 16.30 grały Młodziki.

Zgoda Repty - PIAST 1:11 (0:4)

bramki : Tomek Patkowski 5, Kacper Wdowinski 3, Marcel Kisiel, Cyprian Cichoń, 1 samobójcza

skład: Czapla - Kapuściak, Pałaszewski, Dyraga, Mańdok - Kisiel, Wdowiński, Kubica, Pątkowski grali też Turocha, Skupień, Cichoń, Staszek, Wieczorek, Dyląg, Budaj

Zespół Młodzików przewodzi lidze z imponującym bilansem 6 wygranych spotkań w 6 meczach oraz bilansem bramek 64-3!

W sobotę o 10.00 Derby Gminy Ożarowice w kategorii Orliki. Zdecydowanym faworytem spotkania jest nasz zespół. W tabeli zajmujemy 4 miejsce z 4 wygranymi spotkaniami i dwoma przegranymi. Bilans bramek 40-24. Tęcza Zendek zamyka tabelę z 5 przegranymi w 5 spotkaniach oraz bilansem bramek 1-100. Mecz odbędzie się na orliku przy Szkole Podstawowej w Ożarowicach

W sobotę o 11.00 Trampkarze grają wyjazdowy mecz z Silesią Miechowice. Nasz zespół przewodzi tabeli z kompletem zwycięstw oraz bilansem bramkowym 31:5. Silesia zajmuje 4 miejsce w tabeli z dwoma zwycięstwami i 3 przegranymi spotkaniami.

Juniorzy Starsi w ten weekend pauzują w lidze.

Zapraszamy wspierać nasze zespoły!