Dwa mecze w Weekend !

Dwie drużyny grają w Weekend!

W sobotę o godzinie 13.00 Pierwszy zespół gra w Ożarowicach z drużyną Przyszłości Nowe Chechło. Spotkają się ze sobą dziesiąta i piętnasta drużyna tego sezonu. Piast do meczu przystępuje po nieudanym wyjazdowym spotkaniu z KS Piekary Śląskie. W niedziele na boisko wybiegną Juniorzy Starsi, którzy zmierzą się z Rodłem Górniki o godzinie 11.00.

W tym spotkaniu w naszym zespole nie zagrają: Łukasz Watoła, Łukasz Lubas, Kamil Furtak, Krzysztof Puza, Piotr Kocot (pauza za kartki).Spodziewany jest natomiast debiut nowego zawodnika – Marcina Siwego.

Przyszłość Nowe Chechło w tym sezonie zdobyła 7 punktów. Goście sobotniego spotkania w meczach wyjazdowych zdobyli 4 punkty (wygrana po walkowerze z Polonią Bytom i remis z Unią Strzybnica). Nasza drużyna u siebie wygrała trzy spotkania i dwa przegrała. Jesteśmy faworytami tego spotkania. Zwycięstwo może dać nam awans na 7 miejsce w tabeli. Porażka mocno skomplikuje naszą sytuacje.

Najlepszym strzelcem Piasta jest Dawid Kańtoch z 12 bramkami. Najwięcej bramek dla zawodników z Nowego Chechła zdobył za to Marcin Smoliński (5 bramek).

W ostatnim sezonie w meczu wyjazdowym przegraliśmy 3:2. A w meczu u siebie wygraliśmy 4:2.

Klasyfikacja kanadyjska:

1. Dawid Kańtoch – 15 pkt (12 + 3)
  2. Tadeusz Bąbik – 13 pkt (2 + 11)
  3. Krzysztof Puza – 9 pkt (4 + 5)
  4. Mateusz Gubała – 6 pkt (4 + 2)
  5. Kamil Furtak – 5 pkt (4 + 1)

Juniorzy zagrają z 7 zespołem tego sezonu. Rywale w tym sezonie zdobyli 16 punktów. Nasz zespół znajduje się na 3 miejscu w tabeli z dorobkiem 21 punktów w 10 spotkaniach. Najlepszymi strzelcami zespołu są:

Piotr Kocot – 10 bramek

Wojciech Łukasik – 8 bramek

Karol Niedbała – 6 bramek.

Najlepszym strzelcem zespołu gości jest Michał Biernacki, który zdobył 7 bramek.

Zapraszamy na nasze obiekty !