Gramy z Zagłębiem II Sosnowiec!

W sobotę tj 26.08.2017 gramy swoje trzecie spotkanie w 4 grupie Ligi Okręgowej. Naszym przeciwnikiem będzie zespół Zagłębia II Sosnowiec.

Zagłębie z dwóch rozegranych spotkań wygrało jedno ale aż 8:1 z Silesią Miechowice. Pierwszy swój mecz nasz rywal przegrał 2:1 z Łazowianką Łazy. Aktualnie w tabeli Sosnowiczanie zajmują szóstą pozycje. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że Zagłębie nie będzie wzmocnione zawodnikami z pierwszego zespołu gdyż gra on mecz w tym samym czasie w Częstochowie z Rakowem w ramach rozgrywek 1 ligi.

Nasz zespół do meczu przystępuje po remisie 2:2 z Odrą Miasteczko Śląskie oraz wyjazdowej przegranej 1:3 z Wyzwoleniem Chorzów. Piast w tabeli zajmuje 13 pozycję. Do meczu przystępujemy bez nieobecnych Krzysztofa Puzy, Kamila Furtaka oraz Daniela Elznera. Niepewny jest występ Michała Góry, Marcina Kocota oraz Kamila Stucznia.

W czasie spotkania będzie prowadzona zbiórka publiczna "Wspieramy LKS Piast Ożarowice'. Wszystko o zbiórce na stronie: www.zbiorki.gov.pl pod numerem zbiórki 2017/3394/OR.
Będzie można nabyć cegiełkę ze spotkania na tą rundę! Zapraszamy na spotkanie oraz wsparcie naszego klubu!

Zapraszamy wspierać nasz zespół!