Gramy z Nakłem Śląskim!

W sobotę 6 października pierwszy zespół podejmować będzie Orzeł Nakło Śląskie! Mecz odbędzie się u nas, zostanie rozegrany na starym boisku w związku z niezdatnością do gry głównej płyty z powodu zalegającej na niej wody.

Nasz rywal to zespół, który zajmuje 9 miejsce w tabeli z łączną liczbą 9 zdobytych punktów. Zawodnicy z Nakła Śląskiego wygrali dwa spotkania (Łagisza 3:2, Szopienice 0:3) oraz zremisowali trzy (Miedary 2:2, Błędów 1:1 oraz Miasteczko Śląskie 0:0). W meczach wyjazdowych zdobyli do tej pory trzy punkty. Raz wygrywając i dwa razy przegrywając.

Piast po ostatniej wygranej w lidze z Silesią Miechowice awansował w tabeli na 15 miejsce. Drużyna z Ożarowic ma tyle samo punktów co dwunasty w tabeli UKS Szopienice. W meczach na własnym boisku jeszcze nie wygraliśmy. Dwa razy zremisowaliśmy oraz raz przegraliśmy.

Klasyfikacja kanadyjska zespołu:

1. Kamil Frączek - 5 pkt (3 bramki + 2 asysty)

1. Tadeusz Bąbik - 5 pkt (3 + 2)

3. Piotr Kocot - 3 pkt (0 + 3)

4. Krzysztof Puza - 2 pkt (1 + 1)

Pozostałe mecze naszych drużyn:

16.30 - Młodziki, Piast Ożarowice : MKS Olimpia II Piekary Śląskie 5:1 (2:1)

Bramki: Marcel Kisiel, Tomek Pątkowski 3, Wojtek Kalinowski

Skład: Płaczek - Kapuściak, Cichoń, Dyraga, Mańdok - Kisiel, Wdowiński, Kubica, Pątkowski grali też Skupień, Pałaszewski, Kalinowski

9.00 - Orliki, UKS AP Championg Tarnowskie Góry : Piast Ożarowice
11.00 - Trampkarze, Piast Ożarowice : TS Tarnowiczanka